Suzuki представила неймовірний концепт електричного кросовера

Дебют моделі відбувся в рамках Індійського автомобільного салону в Дейлі. Кросовер отримав стрімкий купеподібний кузов, а також футуристичний дизайн.

0
1232

Концептуальний кросовер Maruti-Suzuki Futuro-e – це повністю електрична модель, представлена ​​в рамках індійського автосалону. За словами місцевих експертів – це найбільш неймовірний автомобіль від цього бренду. Причому дизайн моделі був розроблений місцевим підрозділом, а не центральним офісом в Японії.

Найголовніша особливість концепту – це дизайн екстер’єру та інтер’єру. Купеподібний кузов, який використовується в компактному кросовері з високим кліренсом. Подібне рішення ще ніколи не застосовувалося на Індійському ринку. Чи збереже модель свої пропорції в серійному варіанті поки невідомо.

На жаль, компанія поки не розкриває технічні характеристики моделі. З огляду на невеликі можливості бренду в електрифікації, а також особливості місцевого ринку, можна припустити про невелику вартість моделі. Це ж визначає деякі характеристики: запас ходу від 150 до 200 км, потужність електромотора до 100 кінських сил і зарядка батареї за 5-8 годин.

За попередньою інформацією, вартість моделі складе близько 500 – 600 тис. гривень. Цей аукціон може початися вже в 2021 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!