Фахівці розповіли про п’ять помилок при зміні масла

Експерти перерахували типові помилки в роботі з мастильними матеріалами.

0
3204
Fresh motor oil

Безпроблемна робота мотора вимагає застосування рекомендованого компанією масла. Експерти розповіли про особливості роботи з мастильними матеріалами і розповіли про типові помилки.

Відразу варто розуміти, що потрібно стежити за своєчасністю заміни моторного масла. Експерти кажуть, що для легковиків інтервал становить 10 – 20 тис. кілометрів. Також необхідно проводити поправки на безліч факторів. Якщо експлуатація відбувається з підвищеними навантаженнями, то краще проводити заміну мастила дещо раніше.

Варто пам’ятати, що, перелив масла негативно позначається на роботі силового агрегату. Через надлишковий тиск здатні постраждати сальники і прокладки, що викличе потьоки, а також може виявитися, що свічки замаслилися. 

Недолік масла при рівні нижче «Мінімум» на щупі може викликати утворення повітряних пробок, блокуючих масляні протоки. Мала кількість мастила призводить до роботи по сухому і веде до зносу рухомих частин. Перевіряйте рівень масла на рівній поверхні на холодному моторі.

Не найкращою ідеєю буде постійний долив масла, а не його заміна. Старе мастило, змішуючись з новим досить скоро забруднюється і втрачає свої корисні властивості, а присадки стають недієвими. Дані маніпуляції ведуть до появи задирок, нагару та інших проблем з силовою установкою. Однією з найгрубіших помилок варто назвати зниження якості мастила при заміні. 

Читайте також  Економні та надійні: ТОП-5 найкращих пікапів

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.