Експерти розповіли про наслідки змішування бензину з різним октановим числом

0
271

Серед автомобілістів є міф про те, що змішання бензину з різним октановим числом дозволить створити «коктейль» з середнім значенням пального.

Редакція порталу « Тарантас Ньюс » разом з автомеханіками спробувала з’ясувати, які процеси відбуваються в бензобаку при змішуванні бензину з різним октановим числом.

Однією з постійних турбот власників авто є заправка своєї машини. Однак ціна палива з високим октановим числом викликає проблеми. З метою економії автолюбителі часто заливають трохи А-95 і розбавляють його А-92, щоб отримати усереднене значення близько 93,5, що здається досить привабливим способом збереження грошей.

Однак не варто радіти тому, що з’являється можливість заощадити. Такий спосіб має серйозний недолік, так як в баку авто, заправленого бензином з різним октановим числом, з’являється два роздільних шари палива. Таке відбувається через різну щільність пального, так як А-95 легший, то він піднімається нагору, а більш важкий А-92 осідає на дні. За підсумком виходить пиріг з шарів, який не змішується, а паливо просто витрачається поступово одне за іншим. Так що навряд чи вийде добре заощадити.

Хоча тут є ще один підступ. Автомобілісти, які використовують пальне не нижче А-92 можуть застосовувати і більш високооктанове паливо, а ось власникам транспортних засобів на бензині не нижче А-95 варто побоюватися «девяностодругого» в баку. Так як для більш високого числа октану потрібно і більш низький температурний режим згоряння, то паливо А-92 може чинити шкідливий вплив на сам мотор. Так, найкраще надавати довіру автовиробникові і використовувати паливо, яке рекомендується для вашого автомобіля.

Читайте також  У кросоверів Mazda CX-5 і CX-9 з'явилася нова версія (ФОТО)

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.