З’явилися фото оновленого седана Mercedes-Benz C-class

0
469
Як показали «шпигунські» знімки, зроблені в засніженій Швеції, робота над новим поколінням моделі (індекс W206) йде повним ходом. Очікується, що старт продажів новинки намічений на 2022 рік. Помічений прототип все ще повністю закамуфльований, але маскування ця здається стала трохи тоншою, ніж раніше. Ми можемо бачити більшу частину оновлених передніх фар з незграбним зовнішнім виглядом. Ззаду розташовані горизонтально розташовані задні ліхтарі. Хоча зараз важко сказати, є ймовірність, що задні ліхтарі «заходять» на кришку багажника, як це реалізовано у нинішнього седана A-класу, купе CLA і CLS.

Хоча форма і розмір розкішного седана залишаться схожими в порівнянні з існуючою моделлю, нове покоління W206 буде побудовано на переглянутої платформі MRA, яка буде підтримувати безліч плагін-гібридних силових агрегатів. 

Чекайте двохважельну передню підвіску в поєднанні з задньою, а також адаптивні амортизатори, які будуть доступні на більш дорогих комплектаціях.

Поки що немає зображення інтер’єру новинки, але з деяких сторін ми можемо бачити, що немає ніякої інформаційно-розважальної системи, схожої на планшет, що стирчить з приладової панелі. Це означає, що сенсорний екран мультімедійкі MBUX, буде інтегрований в центральну консоль. 

Повідомляється, що «заряджений» C63 одержить не 4.0-літровий V8 з двома турбінами, а плагін-гібридний мотор 4,0-літровий аналог, створений на базі двигуна M139, використовуваного в новому A45, де він видає 416 к.с. (500 Нм). 

Ми ще багато чого не знаємо про W206. Вважається, що нам доведеться чекати до початку жовтня цього року, щоб побачити нову «цешку» на Паризькому автосалоні. Деякі джерела повідомляють, що з часом, покупцям буде запропонована повністю електрична версія машини. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!