Volkswagen випробовує новий Caddy в образі Renault Dokker

0
939

Багато хто скаже, що у німців погане почуття гумору. Однак Volkswagen доводить назад – раніше він вивів на тести модель ID.4 в образі Opel, а тепер черга настала і для комерційного Caddy.

Дивлячись на решітку радіатора з трапецієподібними сотами і на дизайн цих вертикальних задніх ліхтарів, ми відчуваємо спокусу вважати, що німці намагався замаскувати свою новинку під автомобіль Dacia. Швидше за все інженери хотіли створити враження, що перед нами Dokker Stepway, який насправді є конкурентом німецького авто. Насправді, на передніх крилах є навіть підроблені наклейки, що імітують горизонтальні сигнали повороту Dacia Dokker, а справжні розташовані вертикально. Та ж історія ззаду з третім стоп-сигналом.

Але якщо придивитися до знімків, то можна побачити щільний камуфляж, який приховує фактичний дизайн Caddy. Хоча ми і бачили не так давно офіційні тизери новинки . На них зображений фургон з набагато більш складним профілем з вигнутими акцентами і характерними лініями, тоді як цей прототип виглядає досить простим з боку.

Як очікується, Caddy отримає широкий спектр систем допомоги водієві, серед яких будуть і не застосовувалися раніше на автомобілях цього класу асистенти. Також з’являться спеціальні програми, що дозволяють контролювати автомобіль дистанційно за допомогою смартфона або комп’ютера.

Прем’єра Caddy наступного покоління відбудеться в наступному місяці, і він замінить модель, яка випускається з 2003 року. Volkswagen обіцяє, що це «абсолютно новий автомобіль», оскільки йому не дісталося жодного болта від попередника.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!