Оголошена дата випуску першого грузинського електромобіля

Китайський консорціум Changan Automobile має намір побудувати в місті Кутаїсі завод з виробництва електромобілів. Проект про співпрацю укладено з грузинським холдингом Aigroup.

0
290

Грузія зробила важливий крок у вітчизняному автомобілебудуванні – перший національний електромобіль був представлений гігантської організацією Aigroup. Уряд Грузії запланувало виробництво 40 тисяч одиниць електрокарів в рік, половина яких буде продана на європейському ринку. Конвеєр буде запущений навесні 2020 року, а за перший рік з нього зійде 5000 електрокарів для експорту в ЄС, а також запчастини та компоненти для них.

«Що робить цей проект унікальним для нас, так це те, що ми будемо виробляти електромобілі під першим грузинським брендом. Грузія екологічно чутливої, впровадження екологічно чистих технологій і електричних транспортних засобів в першій позиції з точки зору виробництва », – заявила міністр економіки та сталого розвитку Грузії Натела Турнаво.

Перший грузинський електромобіль отримає ім’я «Орво» і буде зібраний в Кутаїсі в серпні 2020 року. Виробництвом моделей займеться національний холдинг AiGroup в тісній взаємодії з Changan Automobile, повідомляє видання tarantas.news . Дизайн нового автомобіля порівнюють з електрокарами Tesla. Згідно з більш ранньої інформації, національні електрокари Грузії будуть засновані на китайських седанах Changan Eado.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!