Визначено головні помилки досвідчених водіїв за кермом

Існує думка, що водії з великим стажем рідко роблять помилки, проте є п'ять найбільш поширених з них.

0
760

Нерідко навіть водії зі стажем відволікаються від дороги, особливо часто на свій телефон. Причому в кожному четвертому випадку це стає причиною аварії. Варто відзначити, що це ще й серйозне порушення ПДР, тому в цьому випадку рекомендується користуватися безпровідною гарнітурою для смартфона.

Найчастіше досвідчених водіїв підводить самовпевненість. Так, які вважають себе вже досвідченими автовласники починають скорочувати дистанцію до попереду авто. Але від несподіванок не застрахований ніхто – слизька дорога, різкі маневри і багато іншого. Така практика нерідко призводить до аварій, в тому числі серйозним.

Запорукою безпечного водіння також служить чиста оптика і лобове скло. Через сильний бруд в міжсезоння погіршується видимість, в тому числі вночі. А водії, що рухаються ззаду в попутному напрямку вчасно не побачать стоп-сигнал і можуть почати гальмувати пізніше.

Нерідко багато ігнорують стан автомобільної гуми, а зокрема – тиск в шинах. Причому в зимовий період на нього треба звертати увагу частіше, так як різкі перепади температур призводять до стрибків тиску в шинах, про що ми писали раніше. А запорука безпечного водіння – встановлене автовиробником тиск.

Ще одна типова помилка досвідчених водіїв полягає у швидкій їзді по розбитим дорогам. Однак фактично їзда на швидкості по поганих дорогах дає колосальне навантаження на колісні диски і гуму, поворотні кулаки і ступичні підшипники. Адже рано чи пізно підвіска почне спрацьовувати на відбій, а колеса і диски вступлять в контакт з гострими крайками асфальтових вибоїн, зазначає «РГ». А це призводить до серйозних фінансових витрат.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.