Опубліковані фотографії з випробувань оновленого VW Caddy

Німецька новинка 2021 модельного року була помічена на серії дорожніх випробувань. По всій видимості, прототипи вже отримали повністю серійні елементи екстер'єру і оптику.

0
120

Треба сказати, що комерційний німецький автомобіль Volkswagen Caddy в своєму нинішньому поколінні (третьому за рахунком) вже досить довго продається на ринку. Машина була представлена ​​ще в 2003 році, а виробляється, починаючи з 2004 року. Так що моделі терміново потрібно оновлення, яке дозволить їй залишатися конкурентоспроможною. 

Пару хвилин тому, в розпорядженні нашої редакції виявилися «шпигунські» фотографії, на яких зображений прототип абсолютно нового Volkswagen Caddy, який проходив серію тестів в засніженій Європі. 

Видно, що кузов автомобіля повністю покритий камуфляжній плівкою і незважаючи на це можна зауважити, що прототипи вже отримали серійний кузов і оптику.

У той час як ті тизери, випущені VW, показали нам Caddy четвертого покоління схожим більше на спортивний автомобіль, а не на нудний панельний фургон, ці тестові машини показують, що насправді це не так. Модель, як і раніше залишиться квадратним комерційним транспортним засобом. Вищезазначені тизери демонстрували абсолютно нову машину з бічними дзеркалами, встановленими високо на передніх стійках, але, як ви можете бачити, вони знаходяться там, де ви очікуєте їх побачити.

Не можна сказати, що оновлений Caddy буде розчаровувати з точки зору зовнішнього дизайну, але він безумовно не буде виглядати так захоплюючий, як в офіційних ескізах. Що стосується інтер’єру моделі, то безумовно, цю частину автомобіля також очікують значні оновлення. 

 Але незважаючи на те, що ж там «Намудрували» дизайнери німецького бренду, більшість покупців Caddy піклуватися про те, скільки місця є ззаду для перевезення вантажів і / або людей. VW ще не розкриває будь-яких докладних відомостей про цих показниках для наступного покоління моделі, тільки кажучи, що у нього буде більше заднє скло для варіанту легкового автомобіля, в той час як комерційна модель буде як і раніше мати непрозору двері багажного відділення і орні двері .

Ми також знаємо, що машина отримає світлодіодні ліхтарі спереду і ззаду, а також більш вузьку решітку радіатора і великі колеса. Широко поширена думка – хоча офіційно це ще не підтверджено – про те, що Caddy 2021 модельного року буде побудовано на платформі MQB. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.