Названі п’ять способів, як «вбити» автомобіль взимку

0
33

Першим способом є старт з «холодним» мотором. Експерт запевняє, що прогрівати свою модель після тривалого простою, причому іноді може бути досить навіть 5 хвилин. Після чого починати поїздку плавно на невеликих оборотах, а потім вже можна рухатися в звичному режимі.

Другою шкідливою звичкою деяких автовласників є різкий старт і гальмування, а також пробуксовка. Це призводить до досить швидкого зносу покришок і ступичних підшипників, а також завдає істотної шкоди КПП, зчеплення, гальмівній системі, а також підвісці.

Третій варіант «вбити» машину – смикати ручне гальмо. Дана забава серйозно шкодить вашому транспортному засобу. Спеціаліст рекомендує перестати користуватися ним, інакше в кінцевому підсумку проблеми будуть не тільки з ним, але і з КПП, ремонт якої майже завжди коштує великих грошей.

Четвертий спосіб – це брудний кузов. У суспільстві гуляє помилкова думка, що авто в зимовий період мити не потрібно. Брудний кузов більше схильний до корозії через реагенти. Також бруд є причиною окислення контактів і пошкодження ізоляції проводки.

Ще однією причиною появи проблем у вашій машині – тривала стоянка в заметі. Перебування автомобіля під снігом завдає шкоди всім системам, а також КПП, гальмах, деталей кузова і підвіски. Крім усього іншого дуже швидко розрядиться акумулятор.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.