Експерт назвав способи як можна прискорити прогрів автомобіля взимку

0
731

Автомобільний експерт поділився порадами, назвавши кілька способів, які дозволять прискорити прогрів двигуна і салону машини взимку.

Прискорити прогрів двигуна в зимовий час можна за рахунок збільшення оборотів, чим більше, тим швидше прогрівання. У сучасних авто, щоб двигун працював в діапазоні 2000-2500 оборотів в хвилину, можна трохи натиснути на педаль акселератора.

Ще один спосіб – навантажити двигун. Для машин з автоматичною коробкою передач або варіатором допоможе включення режиму «D», однак при цьому важливо не перевантажити холодний мотор. Рекомендується почати на холостому ходу, після чого кілька хвилин неспішного руху на мінімальному навантаженні.

Швидкість прогріву салону автомобіля залежить в тому числі від правильності використання обігрівача. У машинах з двигуном невеликого літражу прогрів ускладнює радіатор опалення, що продувається на максимальній швидкості обертання вентилятора.

Експерт радить в таких випадках використовувати першу швидкість «піч». Автономні підігрівачі допоможуть прискорити процес, але їх використання загрожує ризиками значною розрядки акумулятора.

Після останньої поїздки можна не дати двигуну охолонути за допомогою системи автозапуску по температурі. Слід враховувати і фактори навколишнього середовища.

Так, виграти кілька хвилин при прогріванні можна при стоянці машини над підземною теплотрасою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!