Названs швидкі і безпечні способи прогріву машини взимку

0
898

Експерти дали кілька порад для швидкого і безпечного прогріву автомобіля взимку. Фахівці назвали кілька нюансів запуску бензинового і дизельного силового агрегату в холодну пору року.

Багато автолюбителів стикаються з проблемою прогріву автомобіля взимку, тим більше, коли людина поспішає і часу на процедуру немає. Однак експерти автомобільного порталу розповіли, як швидко і безпечно нагріти свою машину. В першу чергу слід пам’ятати, що повільно прогріваючий автомобіль приносить з собою ще ряд проблем: прискорений знос силового агрегату, підвищена витрата палива, «брудний» вихлоп, а також довгий прогрів салону. При цьому саме останній пункт найбільше турбує автолюбителів, оскільки дане питання зачіпає особистий комфорт. В першу чергу експерти рекомендують жителям міст ставити свій транспортний засіб над теплотрасою, що значно прискорить процес і зменшить витрату палива. Також після запуску фахівці радять трохи підняти обороти двигуна до 2000-2500 оборотів в хвилину.

Через п’ять хвилин можна стартувати, але бажано ще мінімум десять хвилин їхати на невеликих оборотах, щоб масло потрапило в усі елементи мотора і коробки передач. Також варто звернути увагу на правильну настройку опалювальної системи – обдув радіатора спочатку бажано відключити, оскільки холодне повітря ускладнює прогрів силового агрегату. Сучасні дизельні автомобілі обладнані системою підігріву, яка працює на паливі з бака. Це універсальне і практичне рішення проблеми, яке має лише один невеликий недолік – зайве навантаження на акумулятор при запуску. Також автолюбитель може самостійно купити і встановити подібний пристрій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!