Названі особливості Volkswagen Atlas 2019 року

Зарубіжні експерти представили увазі особливості Volkswagen Atlas 2019 року. Однією з переваг є достатній простір автотранспортного засобу, що важливо для великих сімей.

0
1479

За словами фахівців, достоїнств у новій моделі більш ніж достатньо. Зокрема, Volkswagen Atlas майже на 13 см ширший Toyota Highlander, трохи поступаючись Honda Pilot. У будь-якому випадку так звана мова горизонтального дизайну дає автотранспортному засобу більшу ширину. Що стосується пасажирів, то їх порадує наявність достатнього місця для ніг в третьому ряду сидінь, трохи більше 85 см. У цілому, технологія Atlas є солідною, починаючи з приладової панелі зі стандартним додатком Connect Infotainment. Великий 8-дюймовий екран дуже чуйний на дотики. Додаткове навігаційне програмне забезпечення дозволяє без проблем дістатися до місця призначення.

До переваг відноситься і адаптивна система круїз-контролю, яка працює в режимі зупинки і руху, підтримуючи задану відстань проходження за автомобілем попереду. Система допомоги в утриманні смуги руху і система попередження про відхід зі смуги руху не заважають водієві своєї нав’язливістю. Якщо ставити Volkswagen Atlas на задній хід, включається стандартна камера заднього виду, знижується гучність звуку і активуються датчики наближення.

2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом є стандартною силовою установкою для рівнів обробки Atlas S і SE, що становить 235 кінських сил. Модель оснащена восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач і переднім приводом. Висновок фахівців однозначний: Volkswagen Atlas прекрасно підходить для водіїв, які цінують простору, тиху кабіну і комфортну поїздку за гострими відчуттями і динаміці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!