Названі найпопулярніші проблеми з автомобілем взимку

0
108

Прихід зими несе з собою безліч проблем, пов’язаних з експлуатацією авто.

Твоя МАШИНА вивчила проблеми, що виникають з автомобілем в зимовий час, і назвала найбільш поширені з них.

Як заявляють фахівці, найбільш поширеною проблемою є неможливість запуску двигуна. Найчастіше, неможливість запуску двигуна пов’язана із розрядженим акумулятором або несправним стартером. Неполадки також виникають з паливною системою і запалюванням. Тому варто заздалегідь оцінити і продіагностувати усі вузли і системи, які можуть викликати проблеми і робити це варто до настання сильних морозів.

Також можна потурбуватися про додаткову теплоізоляцію двигуна й акумулятора. Спростити експлуатацію автомобіля в зимовий період може установка передпускового підігрівача, що дозволить прогріти салон в найкоротші терміни.

Прогрітий салон також стане ефективним засобом проти замерзанні дверей, стекол і щіток склоочисника. Фахівці заявляють, що за 10-15 хвилин можна розігріти як дверні ущільнювачі, так і щітки «двірників». Також варто обробити гумові елементи силіконовою змазкою, а щітки регулярно піднімати вгору.

Використання ручного гальма може стати причиною «закисання» колодок після довгого простою автомобіля. Тому не рекомендується зривати механізм. Найбільш ефективним варіантом в даній ситуації стане буксирування на евакуаторі до теплого гаража.

Якщо ж автомобіль залишити в снігу, то не варто дивуватися стороннім шумам і вібраціям, які виникнуть згодом. Розталий в колісних арках сніг на ранок перетвориться на лід на колесах і стане причиною дисбалансу. Найкраще відвідати автомийку і збити лід з коліс.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.