Fisker почав прийом замовлень на ще не представлений Ocean

0
440
Головний конкурент Tesla Model Y буде офіційно представлений 4 листопада 2020 го року. Поставки замовлених автомобілів почнуться тільки з 2022 року.

Засновник компанії Fisker Inc. Хенрік Фіскер є дуже талановитим дизайнером. Особливо він славиться своєю розробкою BMW Z8. Даний автомобіль цінується в колі колекціонерів. Електрокросс Fisker Ocean, судячи з недавно отриманим зображенням, за своїм дизайном вийшов набагато елегантніше Tesla Y.

Компанія Fisker представить власний прототип електричного кросовера вже в січні

Однак якщо в успішний запуск кросовера американського бренду впевнені були майже всі, то підприємницькі здібності датського дизайнера викликають як мінімум настороженість. Нагадаємо, його минула компанія Fisker Automotive прогоріла і була передана в руки китайським підприємцям. Вона отримала назву Karma Automotive з новим, але досить непривабливим і неакуратним дизайном.

Fisker Inc. почала своє існування з 2016-го року, проте до цих пір не випустила жодного автомобіля, зате виділилася постійно змінюваними планами. Наприклад, компанія вирішила відкласти проект EMotion, представлений в минулому році, разом з його інноваційної графеновою батареєю.

 Однак у Хенріка Фіскер ще залишилася віра в майбутнє власного бренду. Він розробив проект масового електричного кросовера зі звичайним літій-іонним акумулятором від LG Chem. Близько місяця тому стало відомо назву майбутньої новинки – Ocean. Автомобіль позиціонується як найекологічно-чистіший у світі.

 Салон оброблений веганскою шкірою, килимки зроблені з перероблених рибальських сіток, а гума – з відходів шинного виробництва.

 “Родзинкою” кузова стала жорсткий складний дах з вбудованими в нього сонячними панелями. Вони здатні генерувати безкоштовну енергію, на якій можна долати відстань до 1609 кілометрів на рік. Батарея ємністю 80 кВт · год забезпечує до 483 кілометрів пробігу на одній зарядці.

 Інші технічні характеристики озвучать в січні, однак автомобіль доступний для замовлення вже зараз. Можна оформити підписку за 379 доларів на місяць, і новинка буде вам доступна. Але є умова, що річний пробіг автомобіля не повинен перевищувати 48 280 кілометрів.

 Традиційна покупка також буде доступна. Точна вартість поки не оголошена, проте раніше Fisker повідомляли, що вартість новинки в стандартній комплектації буде менше 40 тисяч доларів. 

Повідомляється, що перед офіційною прем’єрою новинки компанія постарається встигнути організувати прийом замовлень. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!