Названо небезпеки від автомобілів, які всю зиму простояли на вулиці

0
235

Фахівці запевняють, що автомобілі, залишені “замовити” під відкритим небом, таять в собі чималу небезпеку. Ці машини по півроку і більше коштують нерухомо і без належного догляду, і якщо навіть зовні вони виглядають нормально, то їх внутрішні частини можуть серйозно зіпсуватися за час простою.

Автомобілі, що всю зиму стояли під відкритим небом, часто називають “пролісками”. З настанням тепла автовласники сідають за кермо, часто не проводячи при цьому належного технічного обслуговування.

Така поведінка автовласників “пролісків” може стати причиною серйозних неприємностей як для них, так і для інших учасників дорожнього руху. Під час простою автомобіль піддається впливу низьких температур, підвищеної вологості, в результаті виникає корозія, причому в важкодоступних місцях. Наприклад, у “проліска” дуже часто псуються гальмівні колодки, після чого їх треба як мінімум чистити дорогими хімікатами або повністю міняти разом з колісними дисками.

Від тривалої “зимової сплячки” автомобіля страждає його електроніка. Можуть прийти в непридатність котушки запалювання, також схильні до дії вологи і холодів акумулятори та проводка в автомашині. Поїздка на такому автомобілі може обернутися виникненням аварійної ситуації на дорозі, як мінімум машина може просто стихнути де-небудь в дорозі.

Ще одна частина автомобіля, що загрожує великими проблемами при несправності – літня гума. Шини на колесах цілком можуть після зимівлі отримати безліч мікротріщин і під час руху тріснути, ставши ще одним приводом для виникнення ДТП на дорозі.

Експерти радять власникам таких авто обов’язково перед тим як виїжджати після зимівлі на дорогу, а тим більше на жваву автомагістраль, проявити витримку і терпіння і провести діагностику своєї машини в СТО. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.