Названо небезпеки від автомобілів, які всю зиму простояли на вулиці

Час читання: < 1 хв.
0

Фахівці запевняють, що автомобілі, залишені “замовити” під відкритим небом, таять в собі чималу небезпеку. Ці машини по півроку і більше коштують нерухомо і без належного догляду, і якщо навіть зовні вони виглядають нормально, то їх внутрішні частини можуть серйозно зіпсуватися за час простою.

Автомобілі, що всю зиму стояли під відкритим небом, часто називають “пролісками”. З настанням тепла автовласники сідають за кермо, часто не проводячи при цьому належного технічного обслуговування.

Така поведінка автовласників “пролісків” може стати причиною серйозних неприємностей як для них, так і для інших учасників дорожнього руху. Під час простою автомобіль піддається впливу низьких температур, підвищеної вологості, в результаті виникає корозія, причому в важкодоступних місцях. Наприклад, у “проліска” дуже часто псуються гальмівні колодки, після чого їх треба як мінімум чистити дорогими хімікатами або повністю міняти разом з колісними дисками.

Реклама

Від тривалої “зимової сплячки” автомобіля страждає його електроніка. Можуть прийти в непридатність котушки запалювання, також схильні до дії вологи і холодів акумулятори та проводка в автомашині. Поїздка на такому автомобілі може обернутися виникненням аварійної ситуації на дорозі, як мінімум машина може просто стихнути де-небудь в дорозі.

Ще одна частина автомобіля, що загрожує великими проблемами при несправності – літня гума. Шини на колесах цілком можуть після зимівлі отримати безліч мікротріщин і під час руху тріснути, ставши ще одним приводом для виникнення ДТП на дорозі.

Експерти радять власникам таких авто обов’язково перед тим як виїжджати після зимівлі на дорогу, а тим більше на жваву автомагістраль, проявити витримку і терпіння і провести діагностику своєї машини в СТО. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!