Автоюрист роз’яснив, коли штрафи поліції – незаконні

0
773

Якщо поліція оштрафувала водія без присутності адвоката, якого він зажадав, то це є незаконною дією. Про це пише юридична компанія «Дорожній Адвокат».

Людина, яку хочуть притягнути до адміністративної відповідальності, має право на юридичну допомогу. Це стосується і водіїв.

Якщо водій вважає себе невинним, то він може зажадати адвоката. Тільки це клопотання потрібно подати відразу на місці ДТП і тільки в письмовій формі. Усна заява про виклик адвоката поліція може проігнорувати.

Є ще один дуже важливий нюанс. Письмове клопотання про виклик і присутності адвоката потрібно подати до того моменту, коли поліцейський з вашими документами сяде в свій автомобіль. Тобто подавайте клопотання без зволікання. Після того як вам вручать постанову про штраф, таке клопотання буде вже не актуальним.

Поліцейський зобов’язаний надати вам можливість скористатися послугами адвоката. Але якщо водій не подав письмове клопотання, то це розцінюється як то, що йому юридична допомога не потрібна.

Пам’ятайте, що якщо поліцейський відмовив вам у адвоката і виніс постанову про штраф, то тоді у вас є підстави опротестувати в суді це рішення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.