В Україну хлинуть доступні китайські авто

0
162

Як стало відомо SpecMachinery.com.ua, днями в Україні підписана ексклюзивна дистриб’юторська угода з китайською автомобільною корпорацією China First Automotive Group Corporation (скор. FAW).

Відповідно до умов ексклюзивної дистриб’юторської угоди, компанію FAW Trucks в Україні представлятиме Група компаній АІС.

Імпортувати планують модельну лінійку вантажних автомобілів FAW вантажопідйомністю від 2,8 до 40 тонн (бортові автомобілі, самоскиди, а також шасі), а реалізація буде здійснюватися як силами власної торгової мережі АІС, так і за допомогою залученої дилерської мережі.

В Україні на замовлення АІС на потужностях автомобільного заводу ВО «Авто-Холдинг» м.Кременчук заплановано виробництво широкої лінійки автомобілів з різними типами надбудов: бортові вантажівки, фургони, самоскиди, зерновози, комунальна техніка і т.ін. Залежно від моделі, рівень локалізації складатиме від 15% до 40%.

Як зазначив директор з маркетингу Групи компаній АІС Сергій Боровик: «Ринок нових вантажних автомобілів є одним з тих, що найбільш стабільно розвиваються. Його ємність за підсумками 2018 року перевищила докризові значення і склала 4,7 тис. од., зростання до минулого року склало 22%. Наша компанія завжди мала сильні позиції в цьому сегменті. Ми впевнені, що за допомогою такого надійного партнера як FAW ми зміцнимо своє становище, і запропонуємо покупцям досить багато нових моделей вантажівок для бізнесу, що швидко окупаються».

Старт продажів запланований на другу половину 2019 року.

У перспективі можливе подальше співробітництво з China First Automotive Group Corporation в напрямку легкових автомобілів, електромобілів і автобусів FAW для поставок в Україну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.