Електромобілі 2019 року, які найменше втратять в ціні при перепродажі (Фото)

0
223

У 2018 році в світі було продано більше 1 млн. автомобілів. У 2019 ця цифра може збільшитися. Власникам електрокарів важливо, за скільки вони, при необхідності, зможуть їх продати. Експерти kbb.com назвали вісім електромобілів 2019 року, які за перші три роки експлуатації найменше втратять від своєї початкової ціни.

1. Tesla Model 3

Tesla Model 3 відрізняється від інших електромобілів насамперед запасом ходу – близько 500 км. Через три роки після початку експлуатації Model 3, згідно з прогнозом, збереже 64,3% своєї початкової ціни.

2. Jaguar I-Pace

Кросовер Jaguar I-Pace проїжджає на одній зарядці батареї близько 375 км. Експерти Kelley Blue Book прогнозують, що через три роки після початку експлуатації він збереже 52,8% своєї початкової ціни.

3. Tesla Model X

Tesla Model X привертає до себе увагу дизайном і, звичайно, тим, як у неї відкриваються вгору двері. Запас ходу – близько 474 км. Через три роки після початку експлуатації Model X збереже 52,7% своєї початкової ціни.

4. Audi e-tron

Audi e-tron – це повнопривідний люксовий електричний кросовер. Запас ходу у нього становить близько 400 км. Через три роки після початку експлуатації він збереже 52,5% своєї початкової ціни.

5. Chevrolet Bolt EV

Chevrolet Bolt EV проїжджає на одній зарядці батареї близько 380 км. Тому він не сильно втрачає в ціні при перепродажі. Через три роки після початку експлуатації він збереже 41% своєї початкової ціни.

6. Hyundai Ioniq Electric

У Hyundai Ioniq Electric запас ходу досягає всього 200 км. Для сучасних електромобілів це мало. Через три роки після початку експлуатації Ioniq Electric збереже 35,5% своєї початкової ціни.

7. Nissan Leaf

Nissan Leaf 2018 року на одній зарядці батареї проїжджає близько 240 км. Через три роки після початку експлуатації він збереже 34,3% своєї початкової ціни. Скоро з’явиться Leaf Plus зі збільшеним запасом ходу, і він, швидше за все, буде краще зберігати свою вартість.

8. Kia Soul EV

Поточне покоління Kia Soul EV, у якого запас ходу складає близько 180 км, через три роки після початку експлуатації збереже 29% своєї початкової ціни. У оновленого Soul EV, чий дебют запланований на кінець 2019 року, цей показник зміниться, так як у нього збільшитися запас ходу (до 320 км).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!