Унікальна Alfa Romeo, що простояла 35 років на підземній парковці, продали за шалену суму (Фото)

0
2171

Alfa Romeo Giulietta SZ зразка 1962 року, що простояла 35 років на цокольному поверсі одного з будинків в Турині продали на аукціоні за 567 тисяч євро. Колишній власник автомобіля не зміг забрати автомобіль через зламаний вантажний ліфт.

Alfa Romeo Giulietta SZ, абревіатура від Sprint Zagato, випустили в кількості 217 екземплярів. Двомісну «берлінетту» з повністю алюмінієвим кузовом роботи Франко Скальоне представили в 1960 році на автосалоні в Женеві. Модель побудували на скороченому шасі Giulietta Spider і оснастили 1,3-літровим двигуном потужністю 100 кінських сил. Ательє Zagato допомогло зменшити масу моделі до 785 кілограмів, замінивши звичайне скло на плексигласове і встановивши дискові гальма замість барабанних.

Завдяки продуманій аеродинаміці і укороченій «хвостовій» частині Alfa Romeo Giulietta SZ могла розганятися до 200 кілометрів і обганяти автомобілі з більш потужними двигунами. Sprint Zagato успішно виступала в гонках і допомогла Alfa Romeo виграти Міжнародний чемпіонат виробників в 1962 і 1963 роках, а також ралі Франції в 1957-му.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!