Найкрутіші б/у фургони та мікроавтобуси на думку німців (фото)

0
1208

Комерційний транспорт – це зовсім не ті автомобілі, у яких багато шансів зберегтися в хорошому стані через кілька десятків років. Адже при появі чергової «робочої» новинки ніхто не обіцяє, що через 30 років конкретний фургон або пікап стане класичним і його необхідно берегти, адже ці машини зовсім для іншого.

Проте, хороші екземпляри все ж збереглися. AutoBild зібрав їх разом, пише ТМ.

Volkswagen T1

Історія класичного комерційного транспорту як слід розгорнулася в 1950 році разом з Volkswagen T1. Фургон, вантажне шасі, спецавтомобіль і пасажирський мікроавтобус – лаконічна пропозиція існувала для будь-яких потреб. Головним же достоїнством була можливість відремонтувати в будь-якій сільській глибинці. Гідне продовження родоводу – VW T2, який в тому чи іншому вигляді проіснував на конвеєрі з 1967 по 2013 рік.

Mercedes O 319

Свою відповідь в 1956 році з’явився у Mercedes разом з моделлю O 319. Все це в 1976 році призвело до появи легендарного Mercedes T1.

Mercedes T1

Їх і зараз можна зустріти на вулиці

Citroen H

Ця добірка не могла обійтися і без Citroen H. В самому кінці 40-х французький автовиробник запропонував ідеальний автомобіль для підприємців, фермерів і всіх, кому необхідно було перевезти хоч щось.

Alfa Romeo, модель Romeo

Alfa Romeo, модель Romeo (не жарт) – той самий автомобіль, який ви навряд чи бачите кожен день. Комерційна Альфа Ромео! 🙂 Проте, 1954 рік для італійського автовиробника ознаменувався експериментами з практичністю.

Chevrolet G

Серія моделей Chevrolet G – ймовірно, найбільш впізнавані мінівени. За океаном – вже точно. Можливо, навіть ви колись хотіли собі один з таких. Особливо з 7,4-літровим двигуном … Спасибі масовому виробництву – сьогодні є де розігнатися на ринку б/у авто.

Ford F-серії

Звичайно, ніхто в цій збірці не зрівняється з пікапом. Особливо з Ford F-серії. І до цього дня пікап – найпопулярніший особистий транспорт в США, а пікап Форд – найуспішніший представник всього сегмента. Безпосередньо лінійка F існує з 1948 року і займає друге місце в світі за кількістю вироблених автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!