Volkswagen представив оновлену версію Jetta (Фото)

0
689

Volkswagen вирішив оновити відому в світі модель Jetta спеціально для китайського ринку – там вона носить ім’я Volkswagen Sagitar, – і збільшити її колісну базу на 80 мм в порівнянні з попередньою версією, пише ММR.

Від Jetta, представленої на нашому ринку, відмінність китайської версії полягала лише в доступному наборі функціонального оснащення автомобіля, але тепер різниця буде більш видимою. Довжина Volkswagen Sagitar складе 4753 мм, що лише на 14 мм менше, ніж довжина європейського Volkswagen Passat, а колісна база буде складати 2731 мм. Відчутних відмінностей в дизайні з попередньою версією не очікується, окрім деяких деталей на кшталт «начинки» задньої оптики і колірної гами салону.

З інших оновлень китайських покупців чекає не тільки 1,4-літровий турбований двигун з віддачею в 150 кінських сил, яким оснащена «міжнародна» Jetta, але і 1,2-літровий двигун з турбонаддувом потужністю в 115 к.с. з 5-ступінчастою МКПП і 7-ступінчастим “роботом” з двома зчепленнями – його отримає саме китайський Sagitar.

Старт продажів новеньких Volkswagen Sagitar в Китаї очікується в березні цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!