Ціна просто вражає: показали найдорожчий “Мустанг” у світі (Фото)

0
369

На торгах аукціонного дому Mecum продали купе Shelby GT500 Super Snake зразка 1967 року, за яке заплатили в два раз більше прогнозованої ціни. Новому власникові автомобіль обійшовся в 2,2 мільйона доларів, пише ММR.

Таким чином, цей «Шелбі» вже вдруге визнали найціннішим і дорогим «Мустангом», з коли-небудь виставлявся на торги.

Проданий «Шелбі» – це єдиний існуючий екземпляр подібного автомобіля. Спочатку планувалося побудувати 50 купе, проте як тільки «Форд» з’ясував, що вартість машини виявиться в два рази вище звичайного GT500 (близько восьми тисяч доларів), проект був згорнутий. Одну побудовану Shelby GT500 Super Snake в 1967 році продали за п’ять тисяч доларів.

Маслкар оснащений семилітровим восьмициліндровим двигуном потужністю 500 сил. Такий же агрегат використовувався на гоночному спортпрототипі Ford GT40 MKII, який вигравав марафон «24 годинах Ле Мана» чотири рази поспіль – з 1966 по 1969 рік. З цим мотором купе під час тестових випробувань змогло розігнатися до 273 кілометрів на годину.

Пробіг машини складає 500 миль (800 кілометрів). При цьому збереглося 97 відсотків оригінального протектора шин Goodyear Thunderbolt.

У 2013 році цей же Shelby GT500 Super Snake вже виставлявся на аукціон. Тоді за автомобіль заплатили 1,3 мільйона доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.