Таких луцьких всюдиходів ЛуАЗ-969В з кузовом фургон було виготовлено всього від трьох до шести екземплярів і один з них нещодавно знайшли і любовно відновили.
Сьогодні знайти передньопривідний ЛуАЗ-969В, який серійно випускався з 1967 по 1972 рік, дуже складно. Таких машин, за деякими даними, виготовили всього 7400 примірників. Це був перший серійний радянський автомобіль з приводом тільки на передні колеса. Куди більше було повнопривідних ЛуАЗ-969, випуск яких освоїли в 1971 році.
Тому що дійшов до наших днів ЛуАЗ-969Ф з кузовом фургон, яких було випущено всього три (за іншими даними – шість), можна назвати сенсаційною знахідкою. Машину виявили недалеко в селищі Саблино Ленінградської області. Автомобіль вимагав реставрації і така була проведена в відомому КБ «Смирнова».
Машина тепер виглядає як нова – відновлений навіть рідне двоколірне забарвлення, яке можна бачити по збережених історичних фотографіях. Фургон має споряджену масу 820 кг і може перевозити 350-400 кг вантажу. Кабіна водія відокремлена від вантажного відсіку металевою перегородкою з невеликим віконцем. Ззаду встановлена широка орні двері.
Фургон, так само як і базовий ЛуАЗ-969В, оснащувався 4-циліндровим 887-кубовим двигуном МеМЗ-969 повітряного охолодження потужністю 30 к.с. На відміну від аналогічного мотора МеМЗ-966, який застосовувався на ЗАЗ-965А, тут встановлювався вентилятор нагнітає типу, а не витяжного.
Renault готує революцію у дизайні інтер'єрів своїх електромобілів, яка стартує з 2028 року. Компанія прагне…
У гамі моделей сучасної Mazda є один автомобіль, який є для компанії знаковим. Це перший…
Коли ви обираєте машину, намагайтесь не зациклюватись тільки на її вигляді чи потужності двигуна. Також…
У районах півдня США і Карибського басейну урагани - це зрозуміле явище. Нещодавно їх сталося…
Компанія Subaru через свого топ-менеджера в Австралії Блера Ріда минулої зими обіцяла, що підготує наступника…
Увімкнути рециркуляцію повітря в машині здається таким простим — натискаєш кнопку, і все. Але особливо…
View Comments
А в чем уникальность?