Названі бренди, які виготовляють найбезпечніші автомобілі

Час читання: < 1 хв.
0

Незалежна організація IIHS за результатами краш-тестів виставила оцінки новим автомобілям на ринку США. Список найбезпечніших майже повністю складається з іноземних моделей.

Найвищий рейтинг Top Safety Pick + від IIHS цього року отримали 30 моделей, тоді як минулого лише 15. І це тим більш важливо, оскільки експерти цього року посилили вимоги до тестування і оцінки безпеки автомобілів. Окрім тридцятки кращих, є ще 17 моделей, котрі трохи не дотягли до потрібної суми балів, аби стати відмінниками, через низькі оцінки оптику.

Найбільшу кількість нагород Top Safety Pick та Top Safety Pick + отримали моделі Hyundai. Переважну більшість з 30 авто складають японські та корейські бренди. У списку кращих є Mercedes, BMW та Audi, однак, що дивно, жодної моделі Volvo. IIHS стверджує, що це так, оскільки у Volvo відсутність результатів одного з тестів.

З усіх автомобілів, представлених на ринку США від американських марок, лише Chrysler Pacifica спромігся отримати звання Top Safety Pick. Минулого року ця модель отримала таку ж відзнаку. І тут вже дивно, що Tesla не змогла узяти навіть Top Safety Pick, не кажучи вже про “плюс”.

З повним списком найбезпечніших автомобілів 2018 року за версією можна ознайомитись на сайті IIHS.

Джерело: Авто 24

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.