Categories: Авто

В Єгипті на українському КрАЗі побудували гаубицю (Фото)

Share

Єгипетські зброярі створили власний варіант колісної самохідної гаубиці М-46-1М на українському шасі КрАЗ.

Про це повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на Defence-Express.

Новинка була продемонстрована на міжнародній виставці оборонної та військової промисловості EDEX-2018, що вперше проводилася в Арабській Республіці Єгипет в Каїрі з 3 по 5 грудня 2018 року.

Колісна САУ М-46-1М становить собою локалізовану версію радянської буксируваної гармати M-46 калібру 130 мм встановлену на шасі вантажівки КрАЗ 6х6. Кабіна САУ має бронювання 2-рівня за стандартом НАТО STANAG 4569.

Вперше представлена на EDEX 2018, M-46-1M «є зразком нашої здатності адаптувати буксирувану артилерію до самохідної», – зазначили у міністерстві оборони Єгипту.

Ця САУ призначена для використання піхотою, силами спеціальних операцій та як високомобільна артилерійська підтримка для підрозділів прикордонної оборони Єгипту.

Повна вага спорядженої артилерійської системи складає 23 тони. САУ оснащена системами автоматичної подачі боєприпасів та заряджання. Гармата має функцію дистанційного керування та додаткову енергетичну установку.

130-мм гармата M-46 – копія радянської буксируваної гармати корпусної артилерії та колісна САУ М-46-1М на шасі КрАЗ 6х6 озброєна аналогічною гарматою / Фото: Марина Лисцева

Повідомляється, що М-46-1М може бути розгорнута за 90 секунд та має боєкомплект з 20 снарядів. Дальність стрільби колісної САУ становить близько 27 км.

Варто зазначити, що ПрАТ «АвтоКрАЗ», який є багаторічним постачальником вантажівок для Збройних сил Єгипту, також продемонстрував на виставці макет оновленої вітчизняної САУ «Богдана». Також, представники Кременчуцького автозаводу представили макети автомобілів КрАЗ-Фіона та прототипу важкого евакуатора 8×8 – КрАЗ-HRV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло

Останні записи

Названі основні правила безпеки на зимових дорогах

Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…

23.02.2025

Skoda Space готують до дебюту: електромобіль тестують у морозних умовах

Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…

23.02.2025

Автомеханік розповів, навіщо потрібні робот та варіатор, якщо є автомат

Автоматична коробка передач значно спрощує керування автомобілем, особливо в умовах міського трафіку. Вона не лише…

23.02.2025

У Tesla Cybertruck виявлено новий критичний недолік

Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…

22.02.2025

Mercedes-Benz анонсувала оновлення седана S-Class у 2026 році

Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…

22.02.2025

Складено ТОП-10 надійних авто, які проїдуть понад 300 тис. км

Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…

22.02.2025