Автомобілі тут залишають назавжди.
Як ви розумієте, далеко не всі авто на Єврономер можна вигідно розмитнити за новим законом. Деякі краще здати на розбирання ну або просто кинути на звалищі, повідомляє AutoNews .
До слова, таке кладовище «евроблях» існує вже давно біля КПП «Лужанка-Берегшурань». Там уже кілька років залишають проблемні нерозмитнені авто. Як правило, ці машини або несправні, або у них не все в порядку з документами.
Найрізноманітніші авто на угорською, польською та німецькою реєстрації стоять кинуті на узбіччі. Їх вже набралося близько сотні. Частина машин потихеньку розбирають на запчастини, інші – вже встигли стати жертвами вандалів.
Німецька компанія представила нову версію Mercedes-Benz CLE 2025 року. Двохдверне купе дебютувало у виконанні AMG…
Компанія Volkswagen має безліч марок автомобілів. Так, до її складу входить іспанський бренд Seat, який…
В Україні водії часто ігнорують дотримання безпечної дистанції, що нерідко стає причиною ДТП. Особливо небезпечним…
Peugeot оновив електричну версію хетчбека e-208 . Модель 2025 року тепер оснащується акумулятором на 51…
Багато водіїв з невеликим досвідом не можуть навіть уявити, що всередині бензобака з часом з'являється…
Компанія Renault представила оновлений кросовер Austral 2025 модельного року, який отримав помітні зміни у зовнішності…
View Comments
Согласно Стамбульской Конвенции о временном ввозе лицо, которое законно завезло транспортное средство на территорию государства, имеет право передавать его в пользование другому лицу. Законно на год без платежей имеют право ввозить нерезиденты. То, что украинский закон запрещает передавать транспортное средство нерезидентом резиденту, противоречит данному нормативно-правовому Акту. Данный Акт ратифицирован "вру", и имеет высшую юридическую силу.
А выглядят как новенькие. А что можно сказать о наших авто которые ездят и разваливаются на ходу. Он в Сумах у маршрутки двери отвалились.