КрАЗ показав потужну новинку (ФОТО)

Час читання: 2 хв.
1

Хто носій нових ракетних систем, зокрема, ракетного комплексу «Вільха»? «Із великою долею вірогідності це буде український носій, скоріше всього  – КрАЗ. На «КрАЗі» багато напрацювань, він здатен виконати це замовлення і ті завдання, які ми ставимо перед ним», – відзначив в інтерв’ю Міністр Оборони України Степан Полторак, повідомляє прес-служба АвтоКрАЗу.

Міністр Оборони мав на увазі нове перспективне повнопривідне  шасі 8х8 КрАЗ-7634НЕ, вантажопідйомністю  27 т, спроектоване і виготовлене на Кременчуцькому автозаводі у 2014 році. Створене під потреби нафтогазового комплексу, воно вже в 2015 році успішно використане  у якості бази під встановлення військового устаткування. Так, на його базі «КрАЗом», у партнерстві з компанією Streit, виготовлено бойовий бронеавтомобіль КрАЗ-Hurricane із балістичним захистом рівня Level 2 по стандарту STANAG 4569.

Самохідне шасі КрАЗ-7634НЕ (8х8) із компонуванням «кабіна перед двигуном»  має оригінальну конструкцію . Монтажна довжина рами 8080 мм. Перша і друга осі  – керовані, всі мости – ведучі. Рульовий механізм – інтегрального типу з вбудованим гідравлічним підсилювачем, який дозволяє знизити зусилля на рульовому колесі до 10 кгс, що значно знижує стомлюваність водія. Повний привід усіх коліс забезпечує експлуатацію цього самохідного транспортного засобу в умовах бездоріжжя.

Низька посадка ергономічної безкапотної кабіни – 2800 мм (для порівняння: у КрАЗ Н30.1ЕХ  – 3170 мм) дозволяє зручно розташовувати над дахом кабіни різне  обладнання, а широке лобове скло забезпечує відмінний огляд дороги.

Нагадаємо, що новий ракетний комплекс «Вільха» калібру 300 мм, який планується встановити на шасі КрАЗ 8х8, був представлений загалу на військовому параді в Києві, приуроченому до 27-ї річниці Незалежності України. «Вільха» повинна замітити старі РСЗВ «Смерч» на шасі Мінського автозаводу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!