Zeekr показав розкішний інтер’єр 9X: шість місць і Zero Gravity крісла

Час читання: < 1 хв.
0
Zeekr показав розкішний інтер’єр 9X: шість місць і Zero Gravity крісла

Компанія Zeekr показала інтер’єр свого нового флагманського кросовера 9X. Це велика преміальна модель від Geely, яку офіційно представили в Китаї. Кросовер вийшов потужнішим, ніж очікували: його силова установка видає 1381 кінську силу, завдяки чому машина довжиною понад 5 метрів розганяється до 100 км/год всього за 3,1 секунди. Всередині – шість місць і зручні окремі крісла на другому ряду. Прийом замовлень стартує у серпні після прем’єри на автосалоні в Ченду.

Салон має компонування 2+2+2. На другому ряду – крісла Zero Gravity з електроприводом підлокітників і підставками для ніг. Для пасажирів є додатковий стельовий екран і динаміки в підголівниках. Спереду встановили великий “плаваючий” сенсорний екран і дві зони для бездротової зарядки.

9X побудували на платформі SEA-S. Довжина авто – 5,29 метра, ширина – 2,03 метра, висота – 1,82 метра, а колісна база – 3,17 метра. Гібридна система включає дволітровий турбомотор-генератор на 275 сил і кілька електромоторів. Максимальна швидкість обмежена 240 км/год. Тяговий акумулятор на 70 кВт·год дає до 380 км пробігу без пального, а загальний запас ходу – понад 1000 км.

Реклама

Кросовер підтримує 900-вольтову електросистему та дуже швидку зарядку – з 20 до 80% можна зарядитися за 9 хвилин. Підвіска – двокамерна пневматична з кліренсом до 288 мм. Найдорожча версія отримає просунутий автопілот G-Pilot H9 з п’ятьма лідарами і чіпом Nvidia, базова – простішу систему G-Pilot H7. Ціни стартують від 500 тисяч юанів (близько 2,5 млн грн) і можуть сягати майже 5 млн грн за топову комплектацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!