Tesla продовжує покращувати досвід володіння своїми автомобілями, випускаючи чергове оновлення для водіїв, які живуть у холодному кліматі. З новою функцією оновлення ПЗ 2024.14 покращено роботу системи обігріву керма, що зробить поїздки в зимову холоднечу ще більш комфортними.
Тепер, якщо обігрів керма встановлений у режим Auto, він автоматично вмикатиметься залежно від температури в салоні, навіть якщо клімат-контроль налаштований вручну. Раніше, щоб система обігріву запрацювала, потрібно було активувати авто-режим клімат-контролю.
Це оновлення торкнулося всіх п’яти моделей Tesla. Обігрів керма – важлива функція для водіїв у холодних країнах, аналогічно як охолоджувальні сидіння корисні влітку. Tesla з кожним оновленням покращує свої авто, роблячи їх ще більш зручними і придатними для різних кліматичних умов.
Tesla тихо додала до європейської лінійки Model Y нову версію - Standard Long Range RWD.…
Світові автовиробники все частіше переглядають свої плани щодо електромобілів. Ще кілька років тому здавалося, що…
Subaru представила нову версію WRX STI Sport, але повноцінного повернення легендарного WRX STI цього разу…
Позашляховик Mercedes-Benz G-Class давно відомий як один із символів бренду, але його висока ціна робить…
Сьогодні водії майже перестали купувати бензин "про запас". На АЗС рідко можна побачити людей, які…
Гібридні автомобілі стають популярними, адже обіцяють економію пального та менший вплив на довкілля. Але навіть…
Leave a Comment