У яких випадках водіям не слід використовувати гальма

Час читання: < 1 хв.
0
У яких випадках водіям не слід використовувати гальма

Одним із ключових моментів авто є педаль гальма, яку активно використовують при кожній поїздці. Однак поводитися з нею потрібно вкрай акуратно навіть у ситуаціях, коли автомобіль нерухомий. Представник поліції розповів, у яких випадках її не слід тиснути.

Багато хто зараз робить ремонт машини своїми руками, наприклад, змінюють гальмівні колодки. Однак важливо пам’ятати, що натискати на педаль під час робіт заборонено, це може призвести до виходу з місця поршнів гальмівних циліндрів. В результаті витікає гальмівна рідина, а ремонт доведеться робити вже фундаментальніший.

Буває, що значок ABS на панелі приладів загоряється через забруднення колісного датчика. Незважаючи на те, що несправності насправді немає, при різкому гальмуванні можуть заблокуватися колеса, що може призвести до потрапляння у ДТП. Крім того, в цьому випадку легко отримати штраф під час перевірки на дорозі співробітниками поліції.

Реклама

Якщо авто відводить убік, багато хто інстинктивно тиснуть педаль гальма. Зазвичай це відбувається при проколі переднього колеса. У таких ситуаціях краще тримати кермо і намагатися зберегти рух прямо, поки не знизиться швидкість. Після цього можна плавно з’їхати на узбіччя, потім можна пригальмовувати. Якщо натиснути на педаль раніше, можна втратити керування.

Вводити в бік може також через попадання вологи на гальмівні колодки, або якщо заклинили поршні. Краще не різко натискати на педаль гальма і намагатися плавно знизити швидкість, як і в попередньому випадку. Крім того, не можна гальмувати і при поворотах, оскільки це може призвести до занесення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!