BMW iX3 на платформі Neue Klasse дебютує у 2025 році в Мюнхені

Час читання: < 1 хв.
0
BMW iX3 на платформі Neue Klasse дебютує у 2025 році

BMW офіційно підтвердила, що перший електромобіль на базі платформи Neue Klasse – кросовер iX3 – буде представлений на автосалоні у Мюнхені у вересні 2025 року. Виробництво моделі стартує до кінця року на новому заводі компанії у Дебрецені, Угорщина.

Електричний iX3 стане частиною сімейства X3, але отримає повністю нову 800-вольтову архітектуру, розроблену спеціально для Neue Klasse. Найважливішим нововведенням є застосування циліндричних батарей останнього покоління, які забезпечують до 30% більше запасу ходу в порівнянні з нинішніми моделями бренду.

Головною технологічною особливістю платформи стане система Heart of Joy, яка об’єднує управління шасі, електросистемами та цифровими функціями автомобіля, скорочуючи кількість проводки і підвищуючи енергоефективність. В інтер’єрі BMW повністю відмовиться від традиційної панелі приладів на користь проекційного дисплея нового покоління, а управління функціями автомобіля зосередиться на центральному екрані.

Реклама

Паралельно з iX3 BMW розробляє електричний седан i3, який стане частиною нового покоління 3-Series і вийде в 2026 році. У майбутньому платформа Neue Klasse ляже в основу більшості електромобілів бренду, забезпечуючи нову еру технологій та енергоефективності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!