Як правильно очистити автомобіль від криги, не пошкодивши лакофарбове покриття

Час читання: < 1 хв.
0
Як правильно очистити автомобіль від криги, не пошкодивши лакофарбове покриття

Очищаючи автомобіль від криги, непідготовлений водій ризикує пошкодити кузов, бампер, щітки склоочисника, ущільнювачі та інші деталі машини, особливо при спробі різким зусиллям зняти лід з поверхні.

Що варто знати

Експерт пояснив, щоб уникнути проблем при очищенні зовнішніх частин автомобіля, таких як двері та ручки, рекомендується використовувати м’які щітки та скребки , які безпечні для цих поверхонь. Для зручнішої роботи у важкодоступних місцях варто застосовувати аксесуари різних форм та розмірів. Видалити конденсат із поверхні скла можна з використанням мікрофібрових серветок, зазначив експерт.

Він також додав, що для прискорення процесу очищення лобового скла та дзеркал від криги варто заздалегідь включити їх обігрів зсередини .

Реклама

Експерт порекомендував додатково використовувати спеціальні добавки для підтримання хорошої видимості . При виборі таких засобів важливо перевірити якість їх розпилення на деталях автомобіля, що замерзли.

Конденсат може утворюватися при високому рівні вологості всередині автомобіля, тому особливо важливо підтримувати оптимальний мікроклімат у салоні , який не перевищує 30-45% вологості в зимовий час, уточнив фахівець.

Крім того, експерт зазначив, що регулярна перевірка стану гумок склоочисників допоможе уникнути їх зледеніння. Якщо двірники погано прилягають до лобового скла і залишають розлучення, це підвищує ризик їхнього прилипання. У таких ситуаціях під час морозів краще піднімати їх нагору. Також можна розглянути купівлю нових, при необхідності обігріваються, що у поєднанні з внутрішнім обігрівом скла та дзеркал допоможе зберегти чудову видимість на дорозі.

Якщо ви зіткнулися з проблемою зледеніння дверей і не можете відкрити її, почніть з акуратного похитування , радить експерт. Найчастіше двері примерзают через попадання вологи на гумовий ущільнювач. Щоб уникнути пошкоджень, відчиняйте двері плавно . Надалі обробка ущільнювачів спеціальною силіконовою рідиною допоможе впоратися із накопиченням вологи, підсумував експерт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!