Зараз практично у всіх автомобілях є система ESP. Однак деякі машини не оснащені цією опцією, але насправді вона не завжди потрібна. Власник автошколи назвав сценарії, коли слід відключити систему стабілізації ESP.
В умовах бездоріжжя або на пухких поверхнях система ESP може знизити прохідність автомобіля. Справа в тому, що ця опція обмежує тягу двигуна і гальмує колеса, щоб запобігти занесення. Однак це може перешкодити машині набрати імпульс, необхідний для подолання перешкод, таких як глибокий бруд або сильний сніг. Слід вимкнути ESP, щоб повністю використовувати потужність двигуна та керувати транспортним засобом вручну. Це дозволяє регулювати швидкість та тягу залежно від рельєфу місцевості.
Круті підйоми з низьким зчепленням з дорогою можуть стати проблемою для автомобілів з включеною системою ESP. Ця функція знижує пробуксовування коліс, що необхідно для збереження зчеплення з дорогою на підйомі по блідій або обмерзлій поверхні. Відключення системи дозволяє колесам вільно обертатися, забезпечуючи необхідне зчеплення для ефективного підйому схилом.
Встановлення запасного колеса іншого розміру або типу може призвести до несправності ESP. Функція відстежує обертання всіх коліс та виявляє невідповідність. Якщо вони є, це змушує систему неправильно інтерпретувати ситуацію, що призводить до нестабільності.
Кросовер Kia Seltos я вперше побачив ще у 2019 році, а потім, у 2022-му, він…
Зимова їзда – це завжди складно, але є кілька речей, через які можна ще більше…
Я завжди захоплювався тим, як надійні вантажівки можуть пристосовуватися до найрізноманітніших завдань. Ось, наприклад, JAC…
Hyundai Motor прискорює використання екологічно чистого транспорту, анонсувавши початок виробництва електричної версії популярного багатоцільового автомобіля…
Ford оголосив про створення інноваційної системи steer-by-wire, яка повністю виключає механічний зв'язок між кермом і…
Незважаючи на війну, в Україні продовжують активно купувати розкішні елітні авто. Зокрема, вже 13 електромобілів…
Leave a Comment