Деякі автовласники постійно у салоні тримають розбиті гаджети, які не підлягають відновленню чи вимагають великих фінансових вливань цього. Незважаючи на дивовижність, у такої поведінки є певна мета. Представник поліції розповів у розмові з журналістами, чому водії так чинять, а також, чим це може їм загрожувати.
Насправді звичайний гаджет, який вийшов з ладу, не несе жодних проблем. Він просто є зайвим вантажем. Однак хитрі водії зрозуміли, що під час ДТП, якщо винуватцем буде інша особа, можна включити до списку пошкоджень та зламаних пристроїв. Тоді страхова компанія виплатить компенсацію за них.
Подібні схеми використовуються досить часто, при оформленні документів на аварії власник транспортного засобу вносить інформацію про гаджет, що постраждав, в повідомлення для страхової компанії. При цьому експерт зазначив, що подібні дії є незаконними та можуть класифікуватися як шахрайство. Якщо водієві не вдасться довести, що телефон постраждав саме в цій аварії, проти нього може порушити кримінальну справу. В результаті він втратить можливість отримання компенсації зі страхування каско, а це загрожує фінансовими втратами та необхідністю ремонтувати транспортний засіб власним коштом.
Британський Autocar з'ясував, що у вересні на автосалоні в Мюнхені дебютує концепт-кар із «батарейною» начинкою.…
Модель буде доступна в трьох кузовах: седан, хетчбек та універсал. При цьому універсальна версія може…
Вони повертаються: Кларксон, Хаммонд та Мей возз'єднаються у новому шоу. Колишні ведучі Top Gear, які…
Правила дорожнього руху (ПДР) та відповідальність за їх порушення постійно оновлюються, але не всі водії…
Ford анонсував розширення своєї лінійки позашляховиків Tremor і наступною новинкою стане Ford Explorer Tremor 2025.…
Незважаючи на фінансові труднощі, Nissan не збирається відмовлятися від перспективних проектів найближчих років, одним з…
Leave a Comment