Уникайте цих автомобілів, щоб не втратити гроші

Час читання: < 1 хв.
0

Купівля нового автомобіля майже завжди призводить до того, що з часом він втрачає вартість. У середньому, залежно від ринку, нові автомобілі можуть втрачати до 20% своєї первісної вартості протягом року. Однак, деякі моделі втрачають ціну значно швидше.

Портал “Yahoo Finance” склав список п’яти автомобілів, купівля яких новими призведе до значної втрати грошей вже через рік експлуатації. Ці автомобілі дешевшають набагато швидше за середньоринкові показники.

На п’ятому місці у цьому рейтингу знаходиться позашляховик GMC Yukon. За підрахунками аналітиків, такі автомобілі можуть втрачати до 33% своєї первісної ціни через рік після покупки.

Четверте місце займає седан Kia Cadenza, який втрачає 38% вартості за перші 12 місяців використання.

На третьому місці розташувався 4-дверний Hyundai Genesis із втратою вартості на 38,1% за рік. Срібло у цьому антирейтингу займає повнорозмірний позашляховик Ford Expedition, який знецінюється на 50,7% від стартової ціни за рік.

Найгіршим варіантом для покупки виявився седан бізнес-класу Maserati Ghibli, який втрачає колосальні 56,3% вартості за перший рік експлуатації.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!