Названо бюджетні автомобілі, що можуть проїхати понад 500 тисяч кілометрів

Час читання: 2 хв.
0
Названо бюджетні автомобілі, що можуть проїхати понад 500 тисяч кілометрів

В останні роки покупці по всьому світу почали віддавати перевагу машинам, що мають паливну економічність, а також довговічністю. Найчастіше під цей опис потрапляють автомобілі компактного класу, що ідеально підходять під традиційні умови експлуатації.

Портал GoBankingRates відібрав із загального значного списку компактних бюджетників 10 варіантів, які здатні прослужити півмільйона кілометрів, а іноді навіть більше.

Toyota Corolla: Цей седан відомий своєю надійністю. Середній термін служби становить від 320 до 400 тисяч кілометрів, але при правильному обслуговуванні може перевищувати 500 тисяч кілометрів.

Lexus CT 200h: Гібридний хетчбек, який використовує ту ж платформу, що й Toyota Prius. Попри те, що виробництво припинилося у 2017 році, автомобіль відомий своєю надійністю і здатний проїжджати до півмільйона кілометрів.

Honda Civic: З моменту дебюту в 1972 році цей автомобіль здобув репутацію надзвичайно надійного транспортного засобу. Багато користувачів впевнені, що Civic здатен прослужити понад 500 тисяч кілометрів до необхідності капітального ремонту.

Kia Forte (Cerato): Доступний і надійний седан, який може проїхати 500 тисяч кілометрів і залишатися в робочому стані навіть після досягнення цього пробігу.

Acura ILX: Незважаючи на зняття з виробництва в 2022 році, цей автомобіль має високий рейтинг надійності (4,5 з 5 балів) і здатен проїжджати до 500 тисяч кілометрів при належному обслуговуванні.

Hyundai Elantra: Останні моделі Elantra демонструють високу якість і надійність. Автомобіль має високі шанси подолати 500 тисяч кілометрів без значних поломок.

Toyota Prius: Цей гібрид славиться своєю довговічністю і здатністю легко подолати рубіж у 500 тисяч кілометрів.

Mazda MX-5: Відомий спортивний автомобіль, який відрізняється не тільки гарною керованістю, але й високою надійністю. Півмільйона кілометрів для нього — не межа.

Ford Focus: Попри те, що виробництво планується припинити, цей автомобіль має репутацію надійного транспортного засобу, який легко може проїхати 500 тисяч кілометрів при належному обслуговуванні.

Mazda3: Вважається одним із найнадійніших автомобілів у лінійці Mazda. Середній термін служби становить від 320 до 400 тисяч кілометрів, але є випадки, коли автомобіль проїжджав понад півмільйона кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!