Показали середньорозмірний кросовер Zeekr Ark: перші офіційні фото

Час читання: < 1 хв.
0
Показали середньорозмірний кросовер Zeekr Ark: перші офіційні фото

Середньорозмірний кросовер Zeekr Ark, який щойно був представлений офіційними знімками, є новим етапом маркетингової стратегії електричного преміум-бренду Geely. Цей автомобіль довжиною близько п’яти метрів стає черговим кроком у розширенні модельного ряду, яке почалося з ліфтбека 001 та мінівена 009, а поповнити сімейство кросовиків Zeekr планується саме зараз.

Швидка прем’єра кросовера Zeekr Ark, або як його неофіційно називають CX1E, відповідає стратегічному плану Zeekr на 2024 рік, коли заплановано випустити одну нову модель в класі SUV. Відомо, що він буде розроблений на базі седана Zeekr 007 і матиме довжину приблизно від 4,9 до 5,0 метрів.

На офіційних знімках прототипу кросовера видно, що він виконаний в корпоративному стилі марки Zeekr. Світлотехніка майже ідентична до інших моделей Zeekr, зі специфічною формою колісних арок, потопленими дверними ручками і похилими капотами. Дизайнерські особливості Zeekr Ark можуть бути, проте поки що вони неочевидні.

Крім того, Zeekr Ark буде оснащений 800-вольтовою електросистемою і батареєю власної конструкції, розміщеною між осями. Автомобіль також отримає двигуни з карбіду кремнію, що забезпечать запас ходу на одному заряді не менше 700 кілометрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!