Renault та Nissan готуюуть нові кросовери: що про них відомо

Час читання: < 1 хв.
0
Renault та Nissan готуюуть нові кросовери: що про них відомо

На початку цього року Renault і Nissan оголосили про плани розширення своєї присутності на ринках країн, що розвиваються, зокрема в сегменті кросоверів. У план входить шість нових продуктів, чотири з яких є зовсім новими моделями. Мінімум дві з цих моделей будуть 7-місними “паркетниками” і будуть мати споріднений дизайн.

Першим на світ вийде кросовер Renault Bigster, який буде базуватися на платформі CMF-B і стане подовженою версією моделі Duster третього покоління. Його дизайн буде схожий на концепт, представлений у 2021 році, з вузькими радіаторними решітками, світлодіодними фарами та великими бамперами з округлим капотом. Зовнішній вигляд автомобіля буде доповнено обвісом з незабарвленого пластику, квадратними колісними арками та Y-подібною світлотехнікою.

В майбутньому у Nissan з’явиться аналог Bigster під власною маркою, який буде відрізнятися фірмовим дизайном, частково перетинаючись з Renault Bigster.

Обидва кросовери будуть мати ідентичне агрегатне оснащення, включаючи 1,5-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун і турбомотор GDi об’ємом півтора літра. Покупці зможуть вибирати між переднім і повним приводом, проте версія з повним приводом буде доступна тільки в дорогих комплектаціях.

Очікується, що обидва ці кросовери дебютуватимуть протягом найближчих років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!