ТОП-5 автомобільних компаній з найнадійнішими двигунами

Час читання: < 1 хв.
0
ТОП-5 автомобільних компаній з найнадійнішими двигунами

Надійність тієї чи іншої машини нерідко визначається тим, наскільки міцним є її двигун. Але які автовиробники роблять справді безвідмовні двигуни? Розібратися в питанні взялися автори порталу «Yahoo.Finance», що склали ТОП-5 автомобільних компаній, що випускають найміцніші силові агрегати. 

 1. Ford
  • Форд, відомий своєю довгою історією в моторобудуванні, виготовляє дуже міцні двигуни, такі як 5.0 Coyote V8 та 3,5 EcoBoost V6.
 2. General Motors (Chevrolet)
  • Концерн General Motors, що включає такі бренди, як Chevrolet, побудував безліч надійних двигунів. Особливо славиться легендарний 5,7-літровий мотор LT1, який рухав Corvette і Camaro в 90-х роках, а також сучасні агрегати Chevrolet, які часто лідирують в рейтингах надійності.
 3. Lexus
  • Преміальний суббренд Toyota, Lexus відомий своїми надійними двигунами, такими як 2JZ, 1UR-FE та 2GR, які вважаються одними з найбільш безвідмовних у світі серед люксових автомобільних виробників.
 4. Honda
  • Honda здобула репутацію виробника двигунів, які здатні проїжджати сотні тисяч кілометрів без особливої уваги до них. Висока якість і довговічність моторів K-Series, J35 і H22A вже стали стандартом для багатьох моделей, від Civic і CR-V до Pilot і Accord.
 5. Toyota
  • Toyota є лідером у надійності своїх двигунів. Всі їхні агрегати славляться бездоганною експлуатаційною якістю, зокрема 2GR 3,5 V6, який використовується у таких моделях, як Tacoma, Camry і Highlander, а також сімейство моторів UZ для розкішних автомобілів і пікапів.

Ці автовиробники відзначаються своєю здатністю створювати надійні та ефективні двигуни, що робить їх вибором для автолюбителів, які цінують довговічність і надійність своїх автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.