Новий Mercedes-AMG One змогли розігнати до неймовірної швидкості

Час читання: < 1 хв.
0

AMG One, відомий як “автомобіль Формули 1 для доріг загального користування”, продемонстрував свої вражаючі характеристики на автобані в Німеччині. На відео, опублікованому автором YouTube-каналу Gercollector, автомобіль досяг максимальної швидкості 347 км/год перед зниженням її.

Ці вражаючі результати стали можливими завдяки гібридній силовій установці, яка включає 1,6-літровий турбований V6, розроблений на основі технологій Формули 1, та три електричні двигуни (два спереду і один ззаду, синхронізований з основним двигуном).

AMG підтверджує, що максимальна швидкість AMG One становить 352 км/год, проте є припущення, що реальні можливості можуть бути ще вищими. З урахуванням мінімальної ваги та активної аеродинамічної системи, здатної знижувати опір, AMG One може досягати швидкості до 362 км/год і навіть вище.

Крім вражаючих швидкісних характеристик, звуки, що видаються AMG One, також викликають захоплення. Від реву V6 до приємного шипіння електричного двигуна в електричному режимі, автомобіль AMG One поєднує в собі вражаючу швидкість і передові технології, створюючи справжнє мистецтво в автомобільному світі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!