Volkswagen ID.2 не з’явиться раніше запланованого терміну

Час читання: < 1 хв.
0
Volkswagen ID.2 не з'явиться раніше запланованого терміну

Volkswagen офіційно підтвердив, що їхній новий електричний автомобіль ID.2 буде представлений на ринку у 2025 році, як було спочатку заплановано. Незважаючи на посилену конкуренцію в сегменті компактних електромобілів, німецький автовиробник має намір дотримуватись свого початкового графіка.

Основною причиною, через яку не відбудеться прискорене введення на ринок, стало відстрочення впровадження суворих норм викидів Euro 7 Європейським союзом. Це дозволяє Volkswagen продовжувати продаж моделі Polo з двигуном внутрішнього згоряння, не переймаючись новими регуляторними вимогами.

ID.2 буде доступний за ціною приблизно 25 тисяч євро. Цей автомобіль буде п’ятимісний, з довжиною трохи більше 4 метрів і містким багажником об’ємом понад 350 літрів. Він буде пропонуватися з різними варіантами акумуляторів, включаючи технології літій-іон і літій-залізо-фосфат (LFP), з максимальною ємністю акумулятора до 55 кВт-год і запасом ходу до 450 кілометрів.

Прототипи ID.2 вже проходять тестування в Німеччині, хоча фотографії ще не потрапили до загального доступу. Масове виробництво і постачання планується на 2026 рік, з метою широкого впровадження нового електричного автомобіля по всій Європі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!