Оновлений Volkswagen Jetta 2024: перегляд найдешевшої моделі компанії

Час читання: < 1 хв.
0
Оновлений Volkswagen Jetta 2024: перегляд найдешевшої моделі компанії

Новий Volkswagen Jetta 2024 — найбільш доступний седан компанії на світовому ринку. Після модернізації модель була повністю представлена під час офіційної прем’єри. Це відомий економічний автомобіль, який пройшов значні зміни.

Подробиці про VW Jetta 2025 модельного року стали відомі Motor1. Це оновлення у середині життєвого циклу моделі, актуальне сьоме покоління якої дебютувало у 2018 році. Настав час освіжити цей популярний седан.

Під час оновлення Volkswagen Jetta 7 були внесені значні зміни до зовнішнього вигляду та внутрішнього оформлення. Автомобіль отримав нові передні бампери, фари і задні ліхтарі, а також змінену палітру кольорів для фарбування кузова і додаткові варіанти дизайну колісних дисків.

Щодо інтер’єру, Jetta 2024 тепер обладнана більш сучасною мультимедійною системою, яка відображається на збільшеному до 8 дюймів сенсорному моніторі.

Оснащення нового Volkswagen Jetta 2024 включає клімат-контроль, бездротову зарядку для смартфона, адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування, систему утримання в смузі і контроль сліпих зон. Ціна базової комплектації VW Jetta починається від 23 000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!