Представлений BMW M5 2025 – найпотужніший і найважчий M5 в історії (фото)

Час читання: 2 хв.
0
Представлений BMW M5 2025 - найпотужніший і найважчий M5 в історії (фото)

Представлений BMW M5 2025 став найпотужнішою моделлю в серії, а також найважчим M5 завдяки використанню гібридної трансмісії.

Автомобіль оснащений 4,4-літровим V-8 двигуном з подвійним турбонаддувом та одним електродвигуном, який інтегрований у восьмиступінчасту коробку передач. Загальна потужність системи становить 717 к.с., що незначно менше, ніж у моделі XM Label. Внутрішньо згоряючий двигун розвиває 577 к.с., тоді як електромотор надає ще 194 к.с.

BMW заявляє, що новий M5 може розганятися до 100 км/год за 3,4 секунди. Максимальна швидкість обмежена на рівні 255 км/год, але з пакетом M Driver’s Package вона зростає до 305 км/год. У електричному режимі автомобіль здатен пройти до 40 км без використання ДВЗ, виключно на заряді акумулятора. Проте при різкому прискоренні або вручному перемиканні коробки передач M Steptronic ДВЗ автоматично запускається для надання більшої потужності.

BMW M5 має три стандартні режими руху. Режим Комфорт забезпечує максимально плавну та ефективну їзду, частково відключаючи бензиновий двигун. Режими Sport і Sport Plus активізують автомобіль, зберігаючи постійну роботу двигуна. Режими Dynamic і Dynamic Plus оптимізують трансмісію для максимальної потужності та ефективності охолодження, що особливо корисно на трасі.

Зупиняють M5 шестипоршневі супорти на 16,1-дюймових дисках спереду і плаваючі однопоршневі супорти в 15,7-дюймових дисках ззаду. Керамічні гальма M Carbon є додатковим обладнанням. П’ятиважільний задній міст залежить від моделі та використовує посилені важелі керування, важелі керування розвалом та напрямні важелі, призначені для більш високих перевантажень. Передня вісь на подвійних поперечних важелях жорсткіша і використовує спеціальні маточини M5. Підвіска BMW Adaptive M входить до стандартної комплектації та оснащена амортизаторами з електронним керуванням, які водії можуть точно налаштувати.

BMW M5 2025 року важить 2444 кг, а це більше, ніж Ford F-150 з чотиридверною кабіною та повним приводом. Стартова ціна складає 120 675 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!