Покупці шоковані першими рахунками за ремонт Tesla Cybertruck

Час читання: 2 хв.
0

На аукціонних сайтах почали з’являтися перші кібервантажівки Tesla, визнані повністю знищеними. У власників не виникло бажання платити за ремонт по-справжньому шалені суми, тому вони вирішили просто відмовитися від автомобілів. До того ж, машини з нержавіючої сталі мають велику проблему зі страховиками.

Комплектуючі та страховка

Наразі Tesla Cybertruck коштує від 61 до 100 тисяч доларів у США. У Росії ціна ще вища – понад 12 мільйонів рублів. Що вже казати про комплектуючі. Наприклад, заміна лобового скла коштує $1900, а нова задня панель — $2800. За таких розцінок відновити пошкоджений пікап буде дуже складно.

Також варто зазначити, що Cybertruck має велику проблему зі страховими компаніями. Оскільки це новий автомобіль із поки що невідомими ризиками, і до того ж дуже незвичайний, багато власників не змогли застрахувати своє майно. Ті ж, кому вдалося, зіткнулися з високими страховими преміями.

Перші «тотальні»

На аукціонах можна знайти дві моделі Tesla Cybertruck. Перша розташована в Сіетлі з пробігом 6300 кілометрів та пошкодженнями від серйозного лобового зіткнення. Візуально, крім розбитої передньої частини і подушок безпеки, що спрацювали, все гаразд. Але при таких аваріях часто виникають проблеми з підвіскою та регулюванням кузова.

Другий «тотальний» пікап має лише 26 миль або 42 кілометри на одометрі. Зважаючи на все, власник тільки отримав свою нову іграшку і вирушив підкорювати найближчу річку. Найцікавіше не те, що позашляховик потонув, а в лінії затоплення. Вона знаходиться нижче за кабіну, що не властиво для подібного типу авто.

Cybertruck не човен

Незважаючи на заяви Ілона Маска, Tesla Cybertruck не може плавати та служити човном. Про це прямо зазначено в гарантії компанії – “автомобіль не можна брати у воду”. Хоча генеральний директор неодноразово додавав, що «кібервантажівка» має впоратися з відстанню не менше 360 метрів по воді.

Найцікавіше, що Tesla Cybertruck має спеціальний режим для перетину річок вбрід. У ньому збільшується висота підвіски до максимуму і тиск нагнітається в акумуляторному блоці. Тільки під час його активації компанія не покриває автомобіль гарантією. До того ж функція працює не більше 30 хвилин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!