Audi готується оновити флагманський кросовер Q7 (фото)

Час читання: 2 хв.
0

Після кількох місяців випробувань розробка нової генерації Audi Q7 перейшла на новий етап. Спочатку тестування новинки проводилося в умовах суворого полярного клімату, а тепер інженери перевіряють, як налаштування, виконані на Півночі, адаптуються до вимогливих умов німецького автобану, включаючи перший заїзд на трасі Нюрбургрінг.

Зовнішній вигляд Audi Q7 поки не зазнав значних змін: автомобіль все ще оснащений тимчасовими задніми ліхтарями. Однак нові шпигунські знімки показують, що ця модель отримала більш звичні дверні ручки, ніж ті, що були помічені раніше в Альпах. Найцікавіше в цих знімках – можливість вперше поглянути на інтер’єр.

Audi вирішила повністю оновити салон своєї моделі. Нове багатофункціональне кермо має сучасний і спортивний дизайн, аналогічний тому, що буде представлено в новому Q5. На кермі розташовані сенсорні кнопки. Хоча панель приладів захищена, можна помітити, що вона включатиме до трьох цифрових екранів.

Навіть незважаючи на захисний пластик, можна розглянути, що панель приладів і сенсорна частина мультимедійної системи об’єднані в один блок. основний екран, аналогічний до того, що представлений у новому Q6 e-tron, доповнений ще одним дисплеєм для переднього пасажира, який трохи більше, ніж у електричного SUV. Навіть важелі покажчиків повороту повністю від традиційних.

Новий Audi Q7 стане однією з головних новинок німецької марки, дебют яких заплановано на 2026 рік. Модель буде доступна як з п’ятьма, так і з сімома сидіннями, а також з різними варіантами двигунів: дизельними та гібридними з можливістю підзарядки від мережі. Останні будуть мати запас ходу на електротязі до 100 кілометрів. У базовій комплектації автомобіль отримає систему повного приводу quattro та восьмиступінчасту автоматичну коробку передач S tronic.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!