Таємничий кросовер Toyota зняли під час тестів: це може бути свіжий RAV4

Час читання: < 1 хв.
0
Таємничий кросовер Toyota зняли під час тестів: це може бути свіжий RAV4

Актуальна генерація бестселера Toyota RAV4 залишається на ринку вже протягом п’яти років. Незважаючи на деякі точкові оновлення, зовнішній вигляд автомобіля майже не змінився. Це свідчить про те, що незабаром на нього чекає як мінімум невеликий редизайн або навіть повне оновлення.

Нещодавно журнал Burlappcar опублікував фотографію загадкового кросовера, який не схожий на жоден існуючий «паркетник» Toyota. На думку авторів знімка, це може бути рестайлінгова версія RAV4.

Основною візуальною деталлю, що зближує цей прототип з Toyota RAV4, є боковини та підвіконна лінія. Проте передня частина автомобіля виглядає абсолютно новою у порівнянні з актуальною моделлю RAV4.

Зокрема, на передній частині таємничого кросовера можна побачити компактніші фари нової форми та значно змінену решітку радіатора.

Крім того, зміни торкнулися бампера автомобіля: він отримав більші ніші для протитуманок з боків, а також виступаючу “губу”, пофарбовану у сріблястий колір.

Як і у випадку з попередником, основою оновленого RAV4 ляже платформа TNGA. Технічно кросовер, швидше за все, не зміниться, і продовжить продаватися залежно від ринку збуту як з 2- і 2,5-літровими атмосферними двигунами, так і в гібридній модифікації на базі старшого ДВС. Зв’язку всім варіантам становитиме восьмишвидкісна АКПП.

Прем’єра нового RAV4 може відбутися наприкінці цього початку наступного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!