У другому поколінні кросовера Renault Duster знайшли небезпечну проблему

Час читання: < 1 хв.
0

Бестселер у сегменті бюджетних кросоверів, Renault Duster, який у Європі продається під маркою Dacia, завоював репутацію витривалого та надійного автомобіля. Однак нещодавно було виявлено небезпечну проблему, що призвела до відкличної кампанії.

Згідно з інформацією, поширеною порталом Motors Actu, у Франції власників другого покоління Duster попередили про необхідність відвідати найближчий сервісний центр для перевірки їхніх автомобілів.

Проблема стосується автомобілів, випущених у липні 2022 року. В цих моделях існує висока ймовірність спрацьовування бічних подушок безпеки з надмірною силою, що може призвести до травмування пасажирів.

Це вже не вперше, коли Duster 2 генерації потрапляє під відгук у Європі. У листопаді минулого року деякі версії цієї моделі, що працюють на зрідженому газі, відправили до сервісу на перевірку через ризик займання.

Нагадаємо, з початку 2024 року Dacia і Renault поступово виводять на ринки збуту нове, третє покоління «Дастера». Машини вже продаються в Європі, але незабаром з’являться також в Індії та інших країнах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!