Nissan розпочинає виробництво компактного кросовера Kicks

Час читання: 2 хв.
0
Nissan розпочинає виробництво компактного кросовера Kicks

У листопаді 2023 року Nissan оголосила про вкладення 2,8 мільярда реалів у бразильський ринок. Це інвестиції, спрямовані на модернізацію і розвиток підприємства компанії в країні. Першими змінами, викликаними цими інвестиціями, стало чотиритижневе закриття заводу у місті Резенде, що знаходиться в штаті Ріо-де-Жанейро.

Це закриття було спрямоване на підготовку виробничої лінії до майбутніх змін і модернізацію обладнання. Наразі на заводі в Резенді виготовляється виключно модель Kicks. Гонсало Ібарзабаль, президент та генеральний директор Nissan do Brasil, заявив про намір піднести виробничі майданчики компанії на новий рівень, хоча конкретні деталі цих змін не були уточнені.

Крім того, 120 співробітників було відправлено до головного офісу компанії в Японії для підвищення кваліфікації, що свідчить про зобов’язання Nissan до підготовки свого персоналу до нових виробничих викликів.

Поки що відомо, що завод у Резенді відповідатиме за виробництво нового покоління Nissan Kicks, який вже представлений за кордоном і буде призначений переважно для бразильського ринку. Однак поточне покоління Kicks продовжуватиме виконуватися як базова модель. Обидві генерації будуть доступні у продажу протягом певного часу.

Ібарзабаль також згадав про виробництво нового 1,0-літрового турбованого двигуна на заводі в Резенді, який зараз випускає тільки 1,6-літровий чотирициліндровий двигун, який використовується в поточній моделі Kicks. Не було уточнено, чи має цей новий двигун якесь відношення до 1,0-літрового турбованого двигуна з трьома циліндрами, що використовується у Renault Kardian.

Nissan також наголосила, що компанія демонструє зростання продажів. Після збільшення на 35% у 2023 році компанія очікує завершити 2024 рік зі зростанням на 15% порівняно з попереднім роком. З таким зростанням частка компанії на бразильському ринку може збільшитися з поточних 3,5% до 3,9%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!