ТОП уживаних кросоверів, які необхідно оминати

Час читання: < 1 хв.
0

Останніми роками попит на автомобілі сегмента SUV зріс. І Австралія тут не є винятком. Напередодні ведучий місцевого автомобільного каналу «ReDriven» Адам Морріс склав власний ТОП уживаних кросоверів, які необхідно оминати. Деякі з них дуже ненадійні, тоді як інші швидко знецінюються. 

Chevrolet Captiva

За словами експерта, є «Каптиви», власники яких майже не скаржаться на свої машини, а самі автомобілі не пронизані нескінченними проблемами. Тим не менш, такі кросовери мають шокуючу репутацію через часті поломки двигунів, трансмісій, витоків масел і жахливої ​​якості складання. 

Пежо 5008

На другий рядок у цьому анти-рейтингу австралійський блогер поставив французький «паркетник», що чудово виглядає зовні, а також відповідає своєму дизайну з точки зору вражень від водіння. Але він має одну проблему – він неліквідний. Такі машини швидко втрачають свою початкову ціну і при перепродажі амортизація може становити неприйнятні цифри.

Volkswagen Tiguan

Замкнув ТОП-3 кросоверів, про купівлю яких варто подумати двічі, бестселер Volkswagen Tiguan.

На думку експерта із «Зеленого континенту», у випадку з ним необхідно бути максимально вибагливим в обслуговуванні. Для того, щоб залишатися на висоті в довгостроковій перспективі, Тигуану потрібна майже ідеальна історія ТО. А якщо ні, то майбутні власники таких машин ризикують зіткнутися з серйозними проблемами з надійністю. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!