Lexus готує новинку з потужним двигуном

Час читання: 2 хв.
0
Lexus готує новинку з потужним двигуном

Toyota та її преміальний бренд Lexus продовжують активно інтегрувати електрифікацію у свої модельні ряди, не відмовляючись при цьому від класичних двигунів внутрішнього згоряння, що підкреслюється їхньою співпрацею з такими автовиробниками, як Subaru та Mazda.

Через свій спортивний підрозділ Toyota Gazoo Racing, Toyota також бере участь у розробці та виробництві високопродуктивних автомобілів та гоночних машин. У 2022 році був представлений гоночний концепт GR GT3 , який знаменує собою майбутню участь у гонках категорії GT3. Очікується, що від цього автомобіля з’явиться і дорожня версія суперкара.

За попередніми даними, ми можемо очікувати на його реліз у найближчі два роки. Майбутній суперкар від Lexus буде заснований на гоночній версії GR GT3, яка була помічена на тестах на трасі Спа-Франкоршам, викликавши багато обговорень та здогадів. Для участі у перегонах гомологація GT3 вимагає випуску певної кількості дорожніх автомобілів. Довгий час було незрозуміло, чи буде суперкар випущений під маркою Toyota або Lexus, проте ймовірно, що це буде Lexus з огляду на участь Lexus Racing у розробці.

Lexus відомий своїми потужними двигунами преміум-класу. Передбачається, що нова модель отримає найменування Lexus LFR і буде оснащена двигуном V8, можливо, з додаванням подвійного турбонаддува і електричного підсилювача, з потужністю в діапазоні 500-600 кінських сил. Очікується, що маса автомобіля буде близько 1300 кг.

На відміну від гоночного прототипу, дорожня версія буде адаптована для повсякденного використання, можливо без великих аеродинамічних елементів, таких як великий задній спойлер. Цей суперкар стане гідним продовженням лінійки Lexus LFA , знаменитого автомобіля, випущеного в кількості 500 екземплярів між 2010 та 2012 роками з двигуном V10 потужністю 560 к.с. Таким чином, Lexus продовжить традицію потужних двигунів, встановлених у таких моделях, як LFA, LC 500 та RC F.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!